On-line консультант
+380683021890
+380958616662
E-mail: maks@budsvit.ua
вул. Митрополита Андрея Шептицького 22б

Equipment Sport Room

Інформація про компанію

Equipment Sport Room

Інтернет - магазин "Эквипмент спорт рум"! Эксклюзивно! Якісно! Надійно! В інтернет - магазині представлені культові моделі кросовок і худі (Худі - стильний реглан з капюшоном) 100% оригінально! Лімітировані видання!!!


У магазині представлені: Кросовки з усіх представників Німеччини, Великобританія, Канада та США, легендарні моделі приміальних лінеєк спеціально для фанатів марок таких, як Solebox Берлін, Footpatrol Лондон, Goodfoot Торонто, UNDFTD Лос Анджелес, WestNyc & Alife Нью-Йорк і інші ... Створіть для себе добрий настрій - купуючи продукцію з магазину "Эквипмент спорт рум"!


Побачити, а також придбати продукцію можна, зв'язавшись з нами за номером телефону або написавши нам на емейл. Оплата відбувається по повній передоплаті!


Також існує примірка (платна в розмірі 300 гр) за адресою Київ, вул. Шептицького 22 Б, з 10:30 - 17:00 з понеділка по п'ятницю ...


Легендарні моделі з преміальних лінійок спеціально для шанувальників ( Sneaker Store ) від таких як Solebox Берлін, Footpatrol Лондон, Goodfoot Торонто, UNDFTD Лос Анджелес, WestNyc & Alife Нью Йорк, ексклюзивно тільки в нас Equipment sport room!


Культові моделі кросівок і худі ( Худі - стиль та форма накшталт туніки або роби з довгим каптуром) 100% Оригінал ! Обмежена версія !!!

вул. Митрополита Андрея Шептицького 22б
Режим роботи
Понедельник - пятница, 10:00 - 17:00
Реквізити:
Карта проїзду
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб виправити його.